Tải xuống apk mod cho Android

Ứng dụng Trình chỉnh sửa & Trình phát Video

Download Kanal D mod apk v4.4.3 for Android

Tên Kanal D
Loại Ứng dụng Trình chỉnh sửa & Trình phát Video
KÍCH THƯỚC 25.2MB
thời gian tải xuống 1389
Nhà xuất bản Demirören TV Holding
ghi bàn 6.0
Ngày xuất bản 25/11/2022
Liên kết tải xuống Загрузить Mod Apk
Google play Kanal D Google Play

mod menu:

Kanal D

Kanal D Trình bày trò chơi :

Kanal D uygulamasını indirin ve eğlenceyi başlatın! Dizi, program ve filmleri ile geniş bir arşive sahip olan Kanal D uygulamasında, sevdiğiniz dizi ve programların yeni bölümlerini, fragmanlarını ve özel içeriklerini TV’den hemen sonra ücretsiz olarak izleyebilirsiniz.

Kanal D uygulamasında, TV ile eş zamanlı canlı yayını takip edebilir, güncel yayın akışı üzerinden, yayında olan dizi ya da programı hızlıca izleme moduna geçebilirsiniz. Kolay kullanımı ile rahat bir deneyim sunan Kanal D uygulamasında, favori dizi ya da programlarınızın bölümlerini dilediğiniz zaman, kaldığınız yerden izlemeye devam edebilirsiniz.

Uygulamada geçirdiğiniz zamanla ve tercihlerinizle size özel oluşan profil sayfasında, izlemeyi daha sonraya bıraktıklarınız, prestij rozetleriniz, yeni eklenen bölüm, fragman ve özel içerikleriniz için hızlı erişim ve diğer tüm üyelik avantajları elinizin altında.

Kanal D’nin yenilenen Android uygulaması ile dizi, program, film ve haber bültenleri internet erişimi olan her yerde ve her zaman HD görüntü kalitesi ile sizinle.

Kanal D Ảnh chụp trò chơi :

Kanal D Ảnh chụp màn hình trò chơi

Kanal D Ảnh chụp màn hình trò chơi

Kanal D Ảnh chụp màn hình trò chơi

Kanal D Ảnh chụp màn hình trò chơi

Kanal D Ảnh chụp màn hình trò chơi

Kanal D (25.2MB)

Trả lời